+ All Categories
Home > Documents > Teachers book2

Teachers book2

Date post: 11-Jul-2015
Category:
Upload: -
View: 409 times
Download: 0 times
Share this document with a friend
Popular Tags:
17
Урок 17 Тема: This is my school. Lesson 1. Цілі : вміти повідомити про себе; називати предмети шкільного вжитку; вивчити та тренувати у читанні звук [ei]; розповідати вірш та представляти себе; розповідати про свої вподобання ожини ; повторити утворення множини іменників. Мовний матеріал: Miss, pupil, classroom, boy, girl, TV, I am your …What about you? I like Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти зі звуком [ei], флеш – карти з новими словами та Mr, Ms, Mrs. Хід уроку: 1. Початок уроку 1.1 Привітання Вчитель вітається з класом та представляє себе, вдаючи, що він \ вона новий вчитель в школі (називає інше ім’я): Good morning, children. My name is Miss Willson. I am your new teacher. 1.2 Введення в іншомовне середовище Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює різницю між Mr, Ms, Mrs . Учні використовують новий лексичний матеріал з власними прикладами (школа, родина, друзі та їх родини : Ms Ivanova is my aunt. Mr Bilous is my grandfather. Mrs Livanova is my mother…etc). 1.3 Гра «Морський бій» Учні працюють парами. Кожен малює табличку, в якій довільно, потай від іншого, ставить «галочки». Не дивлячись на таблички один одного, учні запитують “Have you gota red ball ?” Якщо перший учень відгадав, він знову задає питання. Якщо ж ні – черга переходить до іншого учня. a ball a top a bell red green blue 2. Основна частина уроку 1.1 Вивчення нового лексичного матеріалу (PB, Unit 3, Lesson 1, ex. 1 p.36)
Transcript
Page 1: Teachers book2

Урок 17

Тема: This is my school. Lesson 1.

Цілі: вміти повідомити про себе; називати предмети шкільного вжитку; вивчити та тренувати у читанні звук [ei]; розповідати вірш та представляти себе; розповідати

про свої вподобання ожини ; повторити утворення множини іменників.

Мовний матеріал: Miss, pupil, classroom, boy, girl, TV, I am your …What about you?

I like …

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти зі звуком

[ei], флеш – карти з новими словами та Mr, Ms, Mrs.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з класом та представляє себе, вдаючи, що він \ вона новий вчитель в школі (називає інше ім’я): Good morning, children. My name is Miss Willson. I am your new teacher.

1.2 Введення в іншомовне середовище

Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює різницю між Mr, Ms, Mrs. Учні використовують новий лексичний матеріал з власними прикладами (школа,

родина, друзі та їх родини : Ms Ivanova is my aunt. Mr Bilous is my grandfather. Mrs Livanova is my mother…etc).

1.3 Гра «Морський бій» Учні працюють парами. Кожен малює табличку, в якій довільно, потай від іншого,

ставить «галочки». Не дивлячись на таблички один одного, учні запитують “Have you got…a red ball?” Якщо перший учень відгадав, він знову задає питання. Якщо ж

ні – черга переходить до іншого учня.

a ball a top a bell

red

green

blue

2. Основна частина уроку

1.1 Вивчення нового лексичного матеріалу (PB, Unit 3, Lesson 1, ex. 1

p.36)

Page 2: Teachers book2

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там

бачать.

Вчитель нагадує учням утворення множини іменників. Учні утворюють

власні приклади та називають їх.

Вчитель зачитує слова, а учні повторюють.

Учні-волонтери називають слова на клас.

Учні показують на предмети у класі.

2.2 Аудіювання з опорою на малюнок. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 1, ex.2 p.36)

Учні слухають діалог та слідкують за текстом та малюнком у підручнику.

Учні слухають та повторюють. Учні волонтери зачитують речення.

Учні уявляють себе новими вчителями та в парах представляють себе,

відповідно до прикладу вправи. Вчитель перевіряє роботу та просить

окремих учнів продемонструвати свої монологи на клас.

2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 20) Учні добирають, з’єднують та називають слова індивідуально, в парах, в групах та

разом з класом. Вчитель перевіряє правильність виконання та допомагає за необхідністю.

2.4 Розвиток навичок читання та говоріння(PB, Unit 3, Lesson 1, ex.3 p.36, 37)

Учні – волонтери описують ілюстрації до вправи.

Учні слухають вірш та слідкують у книзі. Вчитель за допомогою флеш – карт

та демонстрацій пояснює нові лексичні одиниці вправи.

Учні читають вірш та слухають одночасно.

Учні читають, а потім і розповідають вірш індивідуально, в парах чи групах.

2.5 Розвиток навичок говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson 1, ex.4

p.37)

Вчитель разом з учнем – волонтером розігрують сценку з вправи. учні в

парах представляють себе за зразком.

Вчитель запрошує пари представити власні діалоги на середині класу.

2.6 Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p. 20)

o Учні самостійно чи в парах зачитують речення вправи. o Учні самостійно обводять літери та записують речення. Вчитель

перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів знову зачитати речення.

2.7 Фонетична зарядка (PB, Unit 3, Lesson 1, ex. 5 p. 37)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює новий звук.

Page 3: Teachers book2

Вчитель просить кожного учня назвати звук.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 3, Lesson 1, ex. 6 p. 37) Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.

Урок 18

Тема: This is my school. Lesson 2.

Цілі: вміти називати предмети класного вжитку; вміти запитати та відповісти про

предмети; розповідати вірш; називати та виконувати прості команди в класі, вивчити та тренувати у читанні звук [ai]; вміти розповідати про себе та свої

можливості.

Мовний матеріал: Is it a cat? Yes, it is. / No, it is not. Well done! Listen, read, speak,

write, sing, count, Write a letter! Sing a song!

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти зі звуком

[ai], флеш – карти з новими словами, ілюстрація класної кімнати, аудіо запис із звуками різних тварин.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Введення в іншомовне середовище Учні діляться на команди. У кожного на парті є різні предмети шкільного \

класного вжитку. Вчитель запитує одного з учнів : “What have you got on your desk?”. Учень відповідає та показує все, що в нього \ неї є на парті (I have got a

pencil, a book…etc). Далі вчитель запитує іншого учня з цієї команди про речі однокласника (What has Nick got on his desk?). Учень відповідає, тренуючи пам'ять. Вчитель запитує учнів з іншої команди. Учні тренують запитання та відповіді в

парах.

1.3 Гра «Who has got the best memory» Вчитель показує малюнок класної кімнати і пропонує учням запам’ятати все, що на

ньому зображено. Через 2-3 хвилини вчитель закриває малюнок та просить учнів назвати якомога більше предметів, які вони запам’ятали. Виграє той, хто назве

Page 4: Teachers book2

найбільшу кількість предметів та зможе правильно описати їх (колір, розмір, кількість тощо).

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 2, ex. 1 p.38)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там

бачать.

Учні слухають діалог та слідкують в книзі.

Учні слухають діалог вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах (3 учні).

Учні представляють діалог на клас.

Вчитель представляє звуки інших тварин та просить учнів відгадати,

використовуючи мовні структури діалогу з вправи.

2.2 Вивчення вірша. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 2, ex.2 p.38, 39)

Учні слухають вірш та слідкують за текстом та малюнком у підручнику.

Учні слухають та повторюють. Учні волонтери зачитують вірш.

Учні - волонтери розповідають вірш індивідуально \ в парах чи групах.

Вчитель грає в гру “Simon says”, використовуючи команди з вправи.

2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 21)

Учні індивідуально обводять літери та записують питання і відповіді вправи.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів зачитати

питання та відповіді.

Учні-волонтери зачитують вправу на клас.

2.4 Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 2, ex.3 p.39)

Вчитель разом з класом зачитують приклад діалогу з вправи.

Учні в парах складають власні діалоги за зразком.

Учні-волонтери представляють власні діалоги на клас.

2.5 Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p.21)

o Учні самостійно чи в парах розглядають малюнки, зачитують

запитання, підбирають правильну відповідь та записують її. o Вчитель перевіряє правильність написання, допомагає за необхідністю

та просить окремих учнів зачитати запитання та відповіді. o Учні-волонтери зачитують речення на клас.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 3, Lesson 2, ex. 4 p. 39)

Page 5: Teachers book2

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює новий звук.

Вчитель просить кожного учня назвати звук.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.

Учні розповідають про себе та свої можливості, за зразком вправи.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 3, Lesson 2, ex. 5 p. 39) Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.

Урок 19

Тема: This is my school. Lesson 3.

Цілі: вивчити нові лексичні одиниці теми «Моя школа»; запитувати та відповідати

про шкільні предмети; описувати власну класну кімнату; вивчити звуки [u] та [u:], тренувати їх у читанні слів та речень, вивчити та тренувати у читанні спеціальні

запитання та відповіді з дієсловом “be” (Present Simple).

Мовний матеріал: What is this? It is a desk, school, blackboard, bookcase, CD player,

desk, computer.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, ілюстрація з класною

кімнатою, ватман (3), флеш-карти з новими лексичними одиницями.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи (How are you?) та справи їх родин (How is your sister\ mother…?).

1.2 Представлення класної кімнати

Учні розглядають класну кімнату та описують її. Вчитель показує ілюстрацію з класною кімнатою та просить учнів порівняти класні кімнати.

1.3 Введення в іншомовне середовище Вчитель ділить клас на три групи та роздає кожній групі ватман. Учні уявляють

клас майбутнього, малюють його та розповідають, описуючи класну кімнату їх мрії.

Page 6: Teachers book2

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць теми «Моя Школа» (PB,

Unit 3, Lesson 3, ex. 1 p.40)

Учні розглядають малюнки вправи, слухають, повторюють та вказують на

малюнки у вправі.

Учні - волонтери зачитують слова, а клас повторює та показує на предмети у їх класній кімнаті.

Вчитель показує на флеш – карти з новими словами на дошці. Учні

називають предмети. Учні закривають очі, а вчитель забирає одну з флеш – карт. Учні відкривають очі та вгадують, яка флеш – карта зникла. Гра

продовжується з усіма словами.

2.2 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson 3, ex. 2 p.40)

Вчитель зачитує запитання та відповідь у прикладі вправи. Вчитель пояснює

утворення запитання та його значення. Учні повторюють за вчителем приклад.

Учні разом з вчителем називають предмети, які зображені у вправі.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить деяких учнів

продемонструвати діалоги.

Учні складають діалоги про речі, які у них знаходяться на партах.

Учні записують речення у зошит.

2.3 Закріплення лексичного матеріалу. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 3, ex.3 p.41)

o Учні в парах називають предмети класного вжитку. o Учні в групах перевіряють вправу.

o Вчитель разом з класом називає слова з вправи. o Учні записують слова, обмінюються зошитами та в парах перевіряють

правильність написання слів.

2.4 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1 p. 22)

Учні самостійно добирають слова до малюнків, записують слова.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить учнів назвати слова.

2.5 Фонетична зарядка (PB, Unit 3, Lesson 3, ex. 4 p.41) o Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює звуки [u] та [u:] та пояснює

\ демонструє різницю між ними. o Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

o Учні волонтери зачитують слова самостійно. o Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

o Учні описують власну класну кімнату за зразком.

Page 7: Teachers book2

2.6 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 2 p.22)

Учні в парах запитують запитання та дають відповіді за зразком прикладу.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів продемонструвати діалоги.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку. Учні називають нове

слово, яке їм найбільше сподобалося на уроці та навпаки.

Домашнє завдання

(PB, Unit 3, Lesson 3, ex. 5 p. 41) Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 20

Тема: This is my school. Lesson 4.

Цілі: вміти запитати та відповісти про предмети класного вжитку; вивчити та

тренувати вказівні займенники “this \ that”; вивчити звуки [ ə] та [ju:], тренувати їх у читанні слів та речень.

Мовний матеріал: What is that? That is a pen, rubber, ruler, copybook, sharpener,

bookshelf.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з новими звуками, флеш – карти з новими словами та вказівними займенниками, кольорова

крейда (або картки зі словами).

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Введення в іншомовне середовище

Вчитель в довільному порядку пише на дошці вивчені слова теми «Моя школа». Учні читають їх у голос. Клас утворює дві команди. Кожна з команд отримує крейду різного кольору. Вчитель називає слова, перший учень з кожної команди

біжить до дошки і обводить слово. Виграє команда, яка обведе більшу кількість слів. Замість крейди учні та вчитель можуть використовувати картки зі словами:

учні вибирають відповідну картку і прикріплюють їх до дошки.

2. Основна частина уроку

Page 8: Teachers book2

2.1 Вивчення нового лексичного матеріалу (PB, Unit 3, Lesson 4, ex. 1 p.42)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що вони там бачать.

Вчитель нагадує учням утворення множини іменників. Учні утворюють

власні приклади та називають їх.

Вчитель зачитує слова, а учні повторюють.

Учні-волонтери називають слова на клас.

Учні показують на предмети у класі та називають їх кольори.

2.2 Гра «Відгадай, що в мене»

Діти стають у коло, склавши руки за спиною у вигляді човника. Вчитель кладе в руки одному з учнів якийсь предмет (лінійку, точилу…тощо). Учень предмета не бачить, а тільки відчуває його на дотик. Інші учні повинні здогадатися, що це за

предмет, запитуючи питання. Ці питання можуть мати різну форму, починаючи від простого називання предмета з питальною інтонацією (A ruler?) до повного

запитання (Is it big? Is it round? Is it black? etc).

2.3 Аудіювання з опорою на малюнок. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson 4, ex.2 p.42)

Учні слухають діалог та слідкують за текстом та малюнком у підручнику.

Учні слухають та повторюють. Учні волонтери зачитують речення.

Учні в парах складають діалоги, відповідно до прикладу вправи зі своїми

предметами класного вжитку. Вчитель перевіряє роботу та просить окремих

учнів продемонструвати свої діалоги на клас.

2.4 Робота з робочим зошитом. Закріплення вивчених лексичних одиниць (WB, ex. 1, 2 p. 23)

Учні добирають, з’єднують та називають слова індивідуально, в парах, в групах та разом з класом. Вчитель перевіряє правильність виконання та

допомагає за необхідністю. Учні вписують пропущені літери у словах. Зачитують слова класом та

перевіряють правильність написання у парах і в групах.

2.5 Вивчення нового граматичного матеріалу. Вказівні займенники “this \ that” (PB, Unit 3, Lesson 4, ex.3 p.42)

Вчитель за допомогою флеш – карт, прикладів з класної кімнати пояснює різницю між вказівними займенниками.

Учні слухають та складають власні приклади з вказівними займенниками.

Учні слухають речення вправи, вказують на ілюстрації та повторюють.

Учні записують власні приклади речень у зошит. Учні в парах перевіряють власні речення.

Вчитель перевіряє правильність виконання вправи та просить окремих учнів

зачитати власні речення.

Page 9: Teachers book2

2.6 Розвиток навичок читання та говоріння (PB, Unit 3, Lesson 4, ex.4 p.43)

Учні – волонтери зачитують діалоги вправи.

Учні в парах складають діалоги в парах за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати власні діалоги.

2.7 Робота з робочим зошитом (WB ex. 3 p.23)

o Учні самостійно чи в парах зачитують речення вправи.

o Учні самостійно обводять літери та записують речення. Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів знову

зачитати речення. o Учні запитують та відповідають на власні запитання про предмети

класного вжитку.

2.8 Фонетична зарядка (PB, Unit 3, Lesson 4, ex. 5 p. 43)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює нові звуки.

Вчитель просить кожного учня назвати звук.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 3, Lesson 4, ex. 6 p. 43) Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.

Урок 21- 22

Тема: This is my school. Lesson 5.

Цілі: повторити лексичні одиниці теми «Моя школа»; вміти повідомити про

розташування предмета (вивчити та закріпити у мовленні прийменники місця “on, in, under”; вивчити та закріпити у читанні звуки [ əʊ ] і [∫].

Мовний матеріал: My copybook is in my bag.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з новими

звуками, флеш – карти з новими словами, ілюстрація класної кімнати, мішечок з різними предметами класного вжитку.

Хід уроку:

Page 10: Teachers book2

1. Початок уроку

1.1 Привітання

1.2 Введення в іншомовне середовище Вчитель утворює дві команди. Він \ вона кладе в мішечок певний предмет так, щоб

учні його не бачили. Представники з кожної команди виходять, торкаються предмета і намагаються здогадатися, що заховано у мішку. За кожну правильну

відповідь, учень отримує бал для свої команди.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць. Прийменники місця (PB, Unit 3, Lesson 5, ex. 1 p.44)

Учні слухають, повторюють та вказують на слова у вправі. Учні – волонтери називають слова та показують на власних предметах місце їх розташування.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 5, ex. 2 p.44)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там

бачать.

Учні слухають та слідкують в книзі.

Учні слухають вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах.

Учні представляють власні приклади за зразком вправи.

2.3 Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 5, ex.3 p.44, 45)

Учні разом з вчителем зачитують речення та показують на відповідний

малюнок.

Учні в парах складають речення до малюнків.

Вчитель називає речення в довільному порядку, а учні вказують на відповідні

ілюстрації у вправі.

Учні записують речення у зошит.

2.4 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 24)

Учні індивідуально обводять правильний прийменник відповідно до

малюнку.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів зачитати

речення.

Учні-волонтери зачитують вправу на клас.

2.5 Гра (PB, Unit 3, Lesson 5, ex.4 p.45)

Page 11: Teachers book2

Вчитель разом з класом зачитують приклад діалогу з вправи.

Учні в парах складають власні діалоги за зразком.

Учні-волонтери представляють власні діалоги на клас.

2.6 Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p. 24)

o Учні самостійно чи в парах розглядають малюнки, підбирають пропущені літери та записують їх.

o Вчитель перевіряє правильність написання, допомагає за необхідністю та просить окремих учнів зачитати слова.

o Учні-волонтери зачитують слова на клас. 2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 3, Lesson 5, ex. 5 p. 45)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює нові звуки.

Вчитель просить кожного учня назвати звук.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.

Учні розповідають про себе та свої можливості, за зразком вправи.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 3, Lesson 5, ex. 6 p. 45) Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.

Урок 23

Тема: This is my school. Lesson 6.

Цілі: повторити лексичні одиниці теми «Моя школа»; повторити та закріпити

прийменники місця “on, in, under”; вміти запитати та відповісти про місце розташування предмета; вивчити новий вірш, вивчити та закріпити у читанні звук

[w] у словосполученні “wh”; закріпити утворення та вживання спеціальних запитань

Мовний матеріал: Where is my pencil-case?, pencil-case.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, ілюстрація з класною

кімнатою, флеш-карта з новим зквуком.

Хід уроку:

1. Початок уроку

Page 12: Teachers book2

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи (How are you?). Вчитель вдає, що не може знайти свою ручку \ пенал…тощо та просить учнів підказати їх місце

розташування (Where is my pen? It’s on the table…etc).

1.2 Представлення класної кімнати. Гра «Де мої книги?»

Учні розглядають класну кімнату на ілюстрації. Вчитель розповідає учням, що вони належать до неохайного класу, де всі гублять свої речі. На великому малюнку

зображена неохайна класна кімната. Мета учнів – дізнатися в інших де знаходяться їхні речі та зобразити їх на малюнку. Перший гравець починає запитанням “Where

is \ are my…?” і називає один з своїх предметів. Той, хто відповість першим, має право наступного руху.

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 1 p.46)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони там

бачать.

Учні слухають слова вправи та слідкують в книзі.

Учні слухають вдруге та повторюють фрази.

Учні складають аналогічну історію про себе, але з іншими лексичними

одиницями та місцем їх розташування.

Учні в парах запитують питання та дають відповіді про місце розташування

предметів.

2.2 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 2 p.46)

Page 13: Teachers book2

Вчитель зачитує запитання та відповідь у прикладі вправи. Вчитель пояснює

утворення запитання та його значення. Учні повторюють за вчителем приклад.

Учні разом з вчителем називають предмети, які зображені у вправі.

Учні в парах складають діалоги за зразком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить деяких учнів

продемонструвати діалоги.

Учні складають діалоги про речі, які знаходяться у класі.

Учні записують речення у зошит.

2.3 Закріплення граматичного матеріалу. Гра (PB, Unit 3, Lesson 6, ex.3 p.47) o Вчитель утворює дві команди. Учні разом з вчителем розглядають малюнок

до вправи та описують його. Вчитель разом з учням зачитують речення. o Вчитель пояснює учням умови гри (команди по черзі запитують та

відповідають про місце розташування предметів у класі. Команда, яка зробила найменше помилок – перемагає).

2.4 Розвиток навичок письма (WB, ex. 1, 2 p. 25)

Учні самостійно обводять літери та записують запитання. Учні разом з

вчителем зачитують запитання. Учні в парах утворюють власні аналогічні запитання з різними предметами класного вжитку.

Учні розглядають малюнки до вправи. Учні – волонтери демонструють

приклад діалогу. Учні в парах складають аналогічні діалоги про решту малюнків. Вчитель просить окремих учнів продемонструвати діалоги до

малюнків на клас. Учні записують речення. Вчитель перевіряє правильність виконання та допомагає за необхідністю.

2.5 Вивчення вірша. Говоріння (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 4 p.47)

Учні слухають вірш та слідкують за словами у підручнику.

Вчитель пояснює, демонструє нові лексичні одиниці. Учні разом зачитують вірш та демонструють дії. Учні волонтери самостійно, в парах чи групах демонструють та розповідають

вірш на середині класу.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 5 p.47)

o Вчитель за допомогою флеш-карт пояснює новий звук та просить кожного учня продемонструвати його.

o Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

o Учні волонтери зачитують речення самостійно. o Учні зачитують речення в парах, індивідуально та разом.

o Учні описують власну класну кімнату та предмети класного вжитку за зразком.

Page 14: Teachers book2

2.7 Робота в робочих зошитах (WB, ex. 3 p.25)

Вчитель повторює з учнями утворення спеціальних запитань.

Учні підбирають слова до запитань та записують їх.

Учні в парах запитують та відповідають на запитання вправи.

Закінчення уроку

Вчитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання

(PB, Unit 3, Lesson 6, ex. 6 p. 47) Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 24

Тема: This is my school. Lesson 7.

Цілі: повторити лексичні одиниці теми «Моя школа»; повторити команди;

повторити числівники 1-10 та вивчити числівники 11-20; вивчити лічилку, вивчити та закріпити у читанні звук [t∫].

Мовний матеріал: Open your copybook. Have a nice day!

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карта з новим

звуком, флеш – карти з новими числівниками, іграшка Смайлі, два малюнки з

класними кімнатами для гри «Знайди відмінності».

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель представляє себе та Смайлі.

1.2 Введення в іншомовне середовище . Гра «Склади портфель»

У грі бере участь увесь клас. Учні виходять до дошки за бажанням. Учитель

просить учнів допомогти Смайлі скласти портфель. Учень бере предмети, що

знаходяться на столі, складає їх у портфель, називаючи кожен (This is a book.

This is a pen. This is a ruler).

Page 15: Teachers book2

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 3, Lesson 7, ex. 1 p.48)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, що і кого вони

там бачать.

Учні слухають та слідкують в книзі.

Учні слухають вдруге та повторюють фрази.

Учні театралізовано в ролях відтворюють діалог в групах.

Учні представляють власні приклади та додають команди за зразком вправи (Put your books on the table. Put your books in your bags..etc).

2.2 Закріплення лексичних одиниць. Говоріння. Гра (PB, Unit 3, Lesson 7,

ex.2 p.48)

Вчитель пояснює учням умови гри (Учні в парах розділяються на

робота та командира. Командир називає команди, а робот їх виконує.

Учні в кінці обмінюються ролями).

Учні – волонтери демонструють приклад діалогу з вправи та додають

власні команди.

Вчитель перевіряє правильність виконання та допомагає за

необхідністю.

2.3 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 1 p. 26)

Учні індивідуально підбирають слова до малюнків та з’єднують їх.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

Вчитель називає слова, а учні показують на відповідний малюнок у

вправі.

2.4 Гра. Знайди відмінності

Учні в парах розглядають малюнки з класними кімнатами та

намагаються знайти відмінності. Кожен учень в парі отримує різні малюнки. За допомогою запитань (Where is the map?) та відповідей (It

is on the wall) учні називають відмінності.

Учні – волонтери демонструють свої діалоги на клас.

Page 16: Teachers book2

2.5 Вивчення нового граматичного матеріалу. Числівники 11-20 (PB, Unit

3, Lesson 7, ex.3 p.49) Вчитель за допомогою флеш – карт, прикладів з класної кімнати

пояснює утворення числівників 11-20.

Учні слухають та складають власні приклади з числівниками. Учні волонтери розповідають лічилку на середині класу.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 3, Lesson 7, ex. 4 p. 49)

Вчитель за допомогою флеш-карти пояснює новий звук.

Вчитель просить кожного учня назвати звук.

Учні слідкують та читають вправу за вчителем.

Учні волонтери зачитують слова та речення самостійно.

2.7 Робота з робочим зошитом (WB ex. 2 p. 26)

o Вчитель пояснює різницю у читання та вимові звуків зі словосполученнями “ch \ sh”.

o Вчитель разом з учнями зачитують речення вправи. o Учні записують пропущені літери у реченнях.

o Вчитель перевіряє правильність написання, допомагає за необхідністю та просить окремих учнів зачитати слова.

o Учні-волонтери зачитують речення на клас.

Закінчення уроку

Page 17: Teachers book2

Учитель прощається з учнями та робить підсумки уроку.

Домашнє завдання (PB, Unit 3, Lesson 7, ex. 5 p. 49)

Учні самостійно виконують завдання вправи - відтворюють речення у зошиті.


Recommended