Қ.Пірімов атындағы №103 орта мектеп
Сыныбы: 5
Пән мұғалімі : Ержігітова Жанат Нұрсүлтанқызы
2016-2017 оқу жылы
Оқу ісінің меңгерушісі:
Ағылшын тілі 5 сынып 27/09/2016 Оқушы саны: 12
Сабақтың атауы A family Tree (Отбасы ағашы)
Мақсаты Verb « to be»- is, are формасын түсіндіру.Отбасына, туыстық қатынастарға байланысты қолданылатын сөздерді үйрету.Pronons: he/she/they есімдіктері арқылы оқушының ой-өрісін,сөздік қорын молайту,сөйлем құрай алу қабілеттерін арттыру.
Күтілетін нәтиже
-Отбасы мүшелерін ағылшын тілінде айта алады.-Бірін-бірі бағалауды үйренеді.-Сыни ойлау арқылы білім алу қабілеттері дамиды.-Отбасы,туыстық жайында мағұлмат алады.-шығармашылық қабілеті дамиды,ойлауы артады.
Пәндік нәтижие: Алған білімдеріне сүйене отырып,етістік(verb) және есімдік(pronoun) туралы білімдерін кеңейту.
Тұлғалық нәтиже: Ұжымда жұмыс істей білу,бір-бірімен пікірлесу дағдыларын қалыптастыру.
Жүйелі – әрекеттік нәтижие: Сөйлем ішінен есімдіктерді таба білу.
Сабақтың түрі: аралас сабақ(mixed)Әдісі: сын тұрғысынан ойлау әдістері
Психологиялық ахуал
One,one,oneLittle dog runTwo,two,twoCats see youThree,three,threeBirds in the treeFour,four,fourRats on the floor.
Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді.
Үй тапсырмасын сұрау Exercise 13,14 page 39
Үй тапсырмасын қорытындылау
Grammar ----->Possesive’s
Andy’s father – Эндидің әкесі
Colin’s sister – Колиннің әпкесі
Mrs Evans’ son - Мистер
Эвеанстың ұлы
This is Tom’s mother – Мынау Томның мамасы
Қызығушылықты ояту(Жаңа сабақ)
Our theme in our lesson is
“A Family tree.”
«Суретке жан бітір»
Жаңа лексикалық сөздерді еңгіп,сөздік дәптерге жазу және оқу.
Grandfather * father * sister aunt * nephew * son* grandmother children * mother *brother * uncle niece * daughter* parents *cousin
Жаңа сабаққа деген қызығушылықтары оянып,ерекше ынталарымен кіріседі.
Мағынаны тану Сурет бойынша жұмыс.
Әр оқушыға сурет бойынша сұрақ қоя отырып, ойлау қабілетін дамыту. Өз ойын ашық,еркін айтуына ықпал ету.
Сергіту сәті
Family fingers Daddy finger, daddy finger, where are you?Here I am, here I am. How do you do?
Mommy finger, Mommy finger, where are you?Here I am, here I am. How do you do?
Brother finger, Brother finger, where are you?Here I am, here I am. How do you do?
Sister finger, Sister finger, where are you?Here I am, here I am. How do you do?
Baby finger, Baby finger, where are you?Here I am, here I am. How do you do?
Ой толғаныс «Қай үйге кіремін?» ойыны.Ойынның шарты сөздерді құрамына қарай ажыратып,тиісті үйге кіргізіңдер. Етістік (verb)және Есімдік(pronoun)Run,see,doHe,she,they,you ect.
Үйге тапсырма Projet work “A Family Tree”
Күнделіктеріне жазып алады
Бағалау Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
Бағалау парақшасын толтырады.
САБАҚ БАРЫСЫНДАҒЫ СЫНЫПТЫҢ,ТАҚТАНЫҢ БЕЗЕНДІРІЛУІ:
САБАҚ ӨТІЛУ БАРЫСЫНДАҒЫ СУРЕТТЕР: